Casa Wallace
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A kertre kilátást nyújtó 2 hálószobás Casa Wallace Ananindeua vendégeit a nagyjából 2 km-re található Shopping Metropole Ananindeua meglátogatására invitálja.
A Feapa 5 km-re, a Praia Das Chuvas do Paar pedig hozzávetőlegesen egy 25 perces sétára helyezkedik el az Ananindeua városi nyaralótól. Az Ananindeua városi szállás olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a hozzávetőlegesen 2,1 km-re lévő Igreja Nossa Senhora de Guadalupe. A Casa Wallace csaknem egy 15 perces kocsiútra található olyan kiváló családbarát helyektől, mint a Crocodile Safari Zoo.
A Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repülőtértől 20 perc autóútra van az ingatlan.
- Repülőterek
- Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repuloter12 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Wallace milyen messze van a Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repülőtértől?
A Casa Wallace autóval 20 percre van a Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repülőtértől. - ❓
A Casa Wallace biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Wallace Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Casa Wallace befogadóképessége?
A Casa Wallace akár 4 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A nyaraló biztosít konyhát?
A nyaraló felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A szálláshely élvezetes kilátást kínál?
A szálláshely kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Wallace területén tartózkodunk?
Ananindeua nevezetességei közé tartozik a Shopping Metropole Ananindeua és a Feapa, amelyek 2 km-re, illetve 5 km-re találhatók a Casa Wallace területétől. Ezenkívül a Praia Das Chuvas do Paar (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.